Спонсори та меценати

Вже звичним фактом у житті бібліотеки є фандрейзингова діяльність, або ж - пошук позабюджетних джерел фінансування. На жаль, нині бібліотеки, особливо сільські, сповна не фінансуються. Сьогодні на плечі бібліотекаря покладається пошук додаткових джерел фінансування чи то на передплату періодики, придбання книг, чи на ремонт та проведення масових заходів. Є така давня мудрість «Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права». Це стосується й бібліотеки.

Нам дуже приємно, що серед жителів нашого району живі традиції меценатства та спонсорства. Керуючи підприємствами, розвиваючи свій бізнес, люди знаходять можливість підтримати соціально значущі проекти та ідеї, установи, які надають соціальні послуги населенню. Бібліотека - це заклад, який сприяє всебічному розвитку людини. Тому, допомагаючи бібліотеці, ви робите великий вклад в майбутнє нашої держави. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони, як маяки, світять тим, хто потребує підтримки. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а й надію і радість. Ваш приклад є показовим для інших благодійників, і ми сподіваємось, що цей список буде поповнюватися добрими справами і новими прізвищами.

МИ ВДЯЧНІ ВАМ

Олександр Борисович Матусевич - депутат обласної ради, директор ДП «Вигодське лісове господарство», високоосвічена , поважна людина, цікавиться життям бібліотек свого краю. В 2016 році виділив кошти на придбання вікон та організацію семінару. 2017 року на виділені кошти закупили дитячу програмну літературу та книжкові новинки з «Форуму видавців».

Анатолій Анатолійович Коломієць та Володимир Анатолійович Гурко - керівники ТОВ «Уніплит». Ці люди також швидко відгукуються на клич про допомогу. Минулого року вони долучилися матеріально до організації семінару та закупів на львівському форумі. На період літніх читань 2017 року придбали чималу добірку книг дитячої рекомендованої літератури.

Василь Богданович Лучків - приватний підприємець, депутат районної ради. Василь Богданович в 2016 році надав допомогу на ремонт приміщення бібліотеки. Адже це також не менш вагомий фактор для читачів, щоб бібліотека була в належному стані.

Ярослав Богданович Вигодованок - підприємець, член виконкому сільської ради, активний учасник масових заходів села. Для бібліотеки кожен його візит закінчується дарунком з власної колекції книг. Це людина, яка придбавши улюблене видання, після перечитування приносить до бібліотеки. Він завжди каже, що книжка має йти до людей.

Велика вдячність усім, хто в нелегкий для бібліотеки час допомагає їй виживати й розвиватися, в тому числі депутату сільської ради Богдану Мельнику за підтримку в співпраці з спонсорами.

Приєднуйтеся до кола наших друзів, спонсорів та благодійників. Ви також можете зробити свій посильний внесок у зміцнення матеріально-технічної бази нашої бібліотеки та загальний розвиток книгозбірні.