Без молоді майбутнього немає

Книга і молодь - тема невичерпна і актуальна в усі часи. Нам добре відомі проблеми, які мають місце як у молодіжному середовищі, так і в книговиданні. Давно відома істина: від того, що і як читає молодь, залежить майбутній інтелектуальний і економічний потенціал суспільства. Відомо також, що через різні причини інтерес до читання постійно спадає. Зрештою, у будь-які часи і в будь-яких країнах були люди, які читають і які не читають.


Будьмо відвертими: людина читає тоді, коли є що читати, коли є цікава і потрібна їй література. Тому гостро постає питання удосконалення роботи бібліотек, що обслуговують юнацтво.Стояло питання про брак літератури для юнацтва і в нашій бібліотеці. Щоб починати боротьбу за читача, зокрема за юнацтво, потрібна сучасна література та література, яка цікавить молодь загалом. З самого початку ми змінили інтер'єр в бібліотеці, списали багато застарілої літератури, літературу яка користується малим попитом помістили в підсобному приміщенні. Надалі почали шукати людей, підприємства, які могли б допомогти в придбанні книг. І це нам вдалося!!! Нашими постійними благодійниками стали ТОВ «Уніплит» та Державне підприємство «Вигодський лісгосп». Ще пожвавила надходження нових книг акція, яку проводимо в бібліотеці, «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу». Регулярно відвідуємо Форум видавців у Львові, «Книжкову толоку» в місті Миколаєві Львівської області, звідки ніколи не повертаємось впорожні, цього літа по максимуму придбали програмову літературу, щоб задовольнити попит читачів.

Маючи потужний книжковий арсенал проводимо серед молоді книжкові дегустації, знайомства з новинками, інформуємо про нові надходження. І, урааа, це дає результат!

Ти молодий, креативний та ініціативний? Шукаєш цікавих друзів та однодумців? Не знаєш де і як провести вільний час? Тоді ми запрошуємо: приєднуйся до нашої «Молодіжної тусовки» у бібліотеці та на сторінках цього сайту!