My name is Бібліотек@ 

Давайте знайомитись

Бібліотека - скарбниця знань, вона є дієвою часткою національного відродження.

В селі Старий Мізунь ідейна і культурно-просвітницька робота почала зосереджуватись навколо «Просвіти». Сільська молодь активно брала участь у різних гуртках при «Просвіті»: хоровому, танцювальному, драматичному. Жителі села збиралися в читальні, щоб обговорити політичне становище, ознайомитись з історією рідної України.

Бібліотека с. Старий Мізунь багато років була розташована в пристосованих приміщеннях, а в 1963 р. був побудований новий будинок культури, де бібліотека знаходиться і донині. Діяльність сучасної бібліотеки спрямована на якісне та культурне обслуговування користувачів, інформаційне обслуговування, ефективне використання книжкового фонду. Книгозбірнею експонуються постійно діючі та тематичні книжкові виставки. Організовуються літературні і тематичні вечори, зустрічі за круглим столом, години духовності та ін.


У 2008 році бібліотека брала участь у конкурсі «Кращий читач року «Книгоманія». Троє читачів бібліотеки виграли в районному етапі конкурсу та взяли участь в обласному.
В 2009 році бібліотека отримала перемогу в районному огляді-конкурсі «Мудрості та долі берегиня - бабусина скриня» у номінації «Автентичність матеріалу».
У 2012 році для покращення роботи книгозбірні з центральної районної бібліотеки передано комп'ютер.


Не даремним був для бібліотеки і 2013 рік - районний огляд-конкурс «Бібліотека очима дітей» допоміг ще більше привернути до бібліотеки увагу користувачів-дітей, а рішення журі визнати бібліотеку серед переможців у номінації «Кольоровий світ дитячого малюнка» додало бажання творити і креативити. Складено пам'ятку користувачу бібліотеки «Прочитай та зроби навпаки» - антиправила користування сільською бібліотекою.
У 2015 році рішенням журі бібліотеці присвоєно друге місце у районному етапі обласного конкурсу «Краща бібліотека 2015 року».


На початку 2016 року бібліотеку підключено до Інтернету. Цього ж року  бібліотека отримала перемогу у номінації «Бібліотечний  простір - від традицій до новацій» районного етапу обласного конкурсу «Краща бібліотека року» та стала одним із переможців районного етапу обласного конкурсу бібліографічних посібників національно-патріотичної тематики «Незалежній Україні - 25» у номінації «Кращий бібліографічний посібник» за пам'ятку користувачу  .

На сьогодні філія обслуговує більше 1 тис. користувачів. Бібліотечний фонд складає понад 9 тис. примірників документів. Постійну допомогу користувачам бібліотеки впродовж не одного року надавали завідувачка Бібик Галина Дмитрівна та бібліотекар Гладич Ольга Анатоліївна. Їхній вклад у розвиток не тільки бібліотеки, а й культури села в цілому важко переоцінити. Та проходить час, який міняє і обставини, і людей, і події. Тепер Гладич Ольга Анатоліївна працює на посаді завідувачки бібліотеки-філії, а допомагає їй задовольняти потреби користувачів бібліотекар Мельник Наталія Романівна. Ми, залучивши меценатів, спонсорів та волонтерів, зуміли повністю переобладнати свою бібліотеку, створити в ній неповторну атмосферу, яка приваблює користувачів. Поділитися власним досвідом роботи, своїми досягненнями бібліотекарі мали змогу під час районного семінару «Краєзнавство - важлива складова діяльності бібліотек», який відбувся у 2016 році.

Серед досягнень 2017 року варто згадати перемогу в районному конкурсі "Родзинка бібліотечної виставки" (виставка-досьє "Україна в боротьбі за збереження незалежності") та створення сайту бібліотеки.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати