Дитячий майданчик 

Бібліотекар на годину


Бібліотекар - це талант і творчість, мистецтво спілкування, це один з тих людей, які повинні вміти все: бути фахівцем з інформаційних технологій,  культурологом, літератором, дизайнером, деколи психотерапевтом, не кажучи вже про функцію «масовика-витівника».

30 вересня, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек.

 Напередодні цього свята ми влаштували нашим читачам дублер-шоу «Бібліотекар на годину», щоб повністю відкрити для них один з найголовніших напрямків роботи бібліотекарів - обслуговування читачів.

Шоу розпочиналося з ознайомлення з тонкощами цього виду бібліотечної роботи, тобто як знайти потрібну книжку та правильно зареєструвати і заповнити читацький формуляр. Старшокласники виконували ролі бібліотекарів, а молодші школярі були вимогливими читачами. Не всім вдавалося з першого разу задовольнити запити свого читача, але вони старалися догоджати, рекомендували інші книги, якщо тої, що запитували не було.

Після закінчення шоу визначили кращого бібліотекаря. Оцінювалися швидкість та професійність виконання своєї роботи, а також емоційність. Кращим бібліотекарем стала Юрків Богдана. Вона отримала в подарунок відзнаку та сувенір на згадку про цей день.


Яскравий світ дитячих мрій

«...Дитяче читання, виховання книгою - найтонший і найсильніший - поряд із словом учителя - засіб впливу на душу дитини й підлітка. Нас особливо турбує, щоб книжка залишалась і завжди була провідною силою виховання, щоб найголовнішою духовною потребою людини було читання»

В.О. Сухомлинський

Захопити дитину читанням - завдання не просте. Новітні дослідження доводять: читання книжок сьогодні не є дуже популярним заняттям. Часто воно не належить і до родинних традицій. Відновлення інтересу до читання є нагальною необхідністю. В цьому напрямку і працюємо, вишукуючи і впроваджуючи нові цікаві форми роботи. Саме тому наш «Бібліотечний майданчик» саме для вас, дорогі діти! Усе, що забажаєте, - ігри, конкурси, квести, заняття з малювання, оригамі, акторська майстерність, інтернет, іграшки та море задоволення, а найголовніше - купа цікавих книжок та інформації про них у бібліотеці і на сторінках нашого сайту.

Цікавтесь і приходьте до нас!