Читаємо, обговорюємо, пропонуємо 

Бібліотека - одна з найважливіших ланок людської цивілізації. Щоб відповідати цьому високому призначенню , треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним днем вимагає нових ідей, знань, поглядів для реалізації основного завдання накопичення та зберігання джерел інформації, надання користувачам швидкого, вільного доступу до знань та інформації в усіх формах.

А якою ви бачите бібліотеку? Яке майбутнє її очікує? Що ви б хотіли побачити в нас? Які послуги отримати? Які книги вас цікавлять, які ви читали, а які радили б прочитати іншим?

Про все це ми поговоримо на сторінках нашого сайту. Запрошуємо долучатись! 

«Зазирни у мої сни»...

Фентезі + містика = Макс Кідрук

Книга Макса Кідрука «Зазирни у мої сни» цього року в опитуванні «BOOK-симпатія» серед юнацтва в нас набрала більше всіх балів серед книг українських письменників. До того ж попала в шорт-лист 10 кращих книг на здобуття премії ВВС. Вирішила її прочитати. Тримає в тонусі з перших сторінок, в деяких місцях заставляє гучніше битися серце. Книга написана в стилі фентезі - суміш динамічного техно та лячної містики. Книга є в бібліотеці. Пропоную!

"Післясмак" від прочитаного

Брати КАПРАНОВИ - радить бібліотекар

"Забудь-річка"

Прочитала нову книгу братів Капранових "Забудь-річка" на одному диханні. Дуже захоплює. Три долі різних людей, з різним світоглядом і в різних арміях, але під одним прізвищем. Як це?! Довідаєтесь коли прочитаєте...

«Щоденник моєї секретарки»

«Щоденник моєї секретарки» автори анонсували як ненав'язливе жовтувате чтиво, офісний роман, твір про потаємне життя українського бомонду, згадуючи на обкладинці Лорейн Вайсбергер з її «Дияволом...», а назвою недвозначно відсилаючи до Бріджіт Джонс. Натякнули, що свого часу багато оберталися «у сферах» (всі ж у курсі, що видавництво «Зелений пес» для Братів - аж ніяк не основний бізнес?), а тому багато цікавого можуть переповісти з перших вуст. І найзвабливіше: «Усі факти, що їх описано в романі, є справжніми. Але всі герої є вигаданими. Збіги, здогадки, в тому числі й правдиві, ми залишаємо цілком на сумлінні читача». Роман сюжетний і читабельний, але при цьому глибокий, багатоплановий, змістовний і просто хороший соціальний роман. До речі, саме так: про помаранчеву революцію. І розбите яйце на обкладинці - те саме яйце.

Прочитано для вас!

Книги від "Золотого письменника України" Галини Вдовиченко

"Ось відкрита долоня"

Закінчила читати нову книгу Галини Вдовиченко "Ось відкрита долоня". Оповідання, з яких складається книжка, - наче маленькі епізоди, незначні щоденні події, з яких і складається людське життя... Мені дуже цікаво було знати, чому збірку було названо саме так. А вам цікаво? Ви про це дізнаєтесь коли прочитаєте. Прошу до читання.

"Хто такий Ігор?"

"Земне життя - це лише короткий відлік часу у довгому шляху вдосконалення душі. Я не одразу це зрозуміла. Мала допомогти їй піднятися на сходинку вище... Якщо кожен з нас має своє призначення, свою місію, то у чому полягає моя? Життя минає, а я так і не знайшла відповіді. Просто чесно жити, не робити людям кривди, виховувати дітей - своїх або чужих. Чи цього достатньо? Я не кажу про тих, хто душу свою занапастив... Я про тих, хто міг її вдосконалити, але не зробив цього. Для чого я сюди приходила, до тепер не зрозуміла. Може, була здатна на більше? А через лінощі не реалізувала чогось важливого у собі...

Ірен Роздобудько "Гудзик" та "Гудзик-2"

Рекомендації по прочитаному

Ще знаходжусь під враженням нового прочитаного роману Ірен Роздобудько. Ірен Роздобудько - автор психологічних трилерів "Мерці", "Ескорт у смерть", авантюрного детективу "Останній діамант міледі", романів "Ранковий прибиральник", "Шості двері", "ЛСД", двох поетичних збірок. Пише казки та оповідання для дітей, малює, вишиває бісером, грає на гітарі, плаває з аквалангом і на питання: «Чи вмієте ви грати на роялі?» - відповідає: «Не знаю, треба спробувати...» 

Роман «Ґудзик», що пропоную до уваги наших читачів, у 2005 році отримав першу премію Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». Зараз вже є і "Гудзик - 2". Коли читала першу книгу довго думала, чому роман названо так. Вже коли почала читати другу книгу - зрозуміла. Перша, фактично готує до подій другої книги і дає відповідь на багато питань які виникають від читання першої. Цей роман має багато нашарувань, сюжетних колізій і героїв. Його часовий простір: від середини 70-х до наших днів, його географія - Київ, українська провінція, Росія, Чорногорія, зрештою - Америка. Але головна ідея така: велике щастя або велика трагедія може початися з найменшої деталі, з ґудзика, який так легко загубити, а потім шукати все життя... Це роман про любов, вірність, зраду. Про те, що ніколи не варто оглядатися назад, а цінувати те, що існує поруч із тобою - сьогодні і назавжди. Про те, що зібрало героїв. А зібрав Майдан, а це значить любов до Батьківщини, небайдужість до її долі, хоч ти можеш і знаходитися за тисячі кілометрів від рідної землі і забезпечений всім, але тобі не байдуже, що буде далі з Україною як державою. Переживаєш знову ті події, якими жив 2014 і знову потрапляєш в той вир... Раджу почитати! Не пожалкуєте!